SOUTEŽ


UŽIJTE SI POCHOD KRAJEM ČESKÝCH SKLÁŘŮ A VYHRAJTE DÁRKOVÝ POUKAZ NA FOTOGRAFICKÝ TISK OD FotoDoTisku.CZ V HODNOTĚ 1 000 Kč

 

 

 

 SOUTĚŽNÍ GALERIE 

Hlasujte do pondělí 20.5.2024 do 14.00

 

 

Během pochodu pořiďte zajímavé fotografie a jednu vybranou, tu nejpovedenější, zašlete nejpozději v pondělí 29. 4. 2024 do 24:00 na adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. K fotografii napište "nepovinné" název své fotografie. Fotografie budou zveřejněny v soutěžní galerii na FACEBOOK stránce FotoDoTisku.CZ, ve středu 1. 5. 2024, ve stejný moment bude zahájeno hlasování. Každý účastník bude informován zpět na emailovou adresu s potvrzením o zařazení fotografie do soutěže a odkazem na soutěžní galerii.

Neváhejte podpořit Vaše fotografie na FACEBOOK stránce FotoDoTisku.CZ, aby právě Vaše fotografie získala co nejvíce "lajků"! Autor výherní fotografie s nejvíce "lajky" získá poukázku na fotografický tisk v hodnotě 1 000 Kč od FotoDoTisku.CZ. Ukončení hlasování proběhne v pondělí 20. 5. 2024 ve 14.00. Výsledek bude vyhlášen do 7 dní od ukončení hlasování a výherci bude odeslán výherní poukaz na email, ze kterého byla zaslána soutěžní fotografie.

 

XLVIII. ročník pochodu Krajem českých sklářů se koná 27. dubna 2024. Start je u sokolovny v Alšovicích a pochod pořádá T.J. Sokol AlšoviceBěhem pochodu, pořiďte zajímavé fotografie, zašlete nám je do pondělí 29. dubna 2024 do 24:00 a vyhrajte poukázku v hodnotě 1 000 Kč.

VÍCE O PCHODU ZDE

 

fotografie ukazka1

 

PRAVIDLA SOUTĚŽE

Fotosoutěž provozuje FotoDoTisku.CZ (4Pix Solution, s.r.o.)

 1. Během pochodu pořiďte zajímavé fotografie a jednu vybranou, tu nejpovedenější, zašlete nejpozději v pondělí 29. dubna 2024 do 24:00 na adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Odesláním emailu se soutěžní fotografií souhlasíte s účastí v soutěži "Fotosoutěž k pochodu Krajem českých sklářů" a se zpracováním osobních údajů pro účely soutěže.

 2. Zveřejnění soutěžních fotografií a zahájení hlasování proběhne ve středu 1.5.2024 na FACEBOOK stránce FotoDoTisku.CZ. Všichni účastníci budou informováni o zveřejnění a zařazení do souteže, zpět na email ardesu z které byla odeslána soutežní fotografie.

 3. Podpořte Vaše fotografie na FACEBOOK stránce FotoDoTisku.CZ.

 4. Autor výherní fotografie s nejvíce "lajky" získá poukázku na fotografický tisk v hodnotě 1 000 Kč od FotoDoTisku.CZ.

 5. Ukončení hlasování proběhne v pondělí 20.5.2024 ve 14.00.

 6. Výsledek souteže bude vyhlášen do 7 dnů od ukončení hlasování a výherci bude odeslán výherní poukaz na email.

PODMÍNKY SOUTĚŽE

 • Každý účastník souteže / emailová adresa / může zařadit do souteže pouze jednu fotografii.
 • V rámci souteže je zakázáno zveřejňovat fotografie s nevhodným nebo ilegálním obsahem.
 • Výherce nemá nárok na kompenzaci výhry formou peněz. Poukázku je třeba uplatnit do konce roku 2024. Platnost poukazu bude uvedena na poukazu.
 • Jméno výherce nebude zveřejněno. Zveřejněna bude pouze fotografie s číslem.
 • Soutežní akce není žádným způsobem sponzorována, podporována či spravována společností Meta Platforms ani s ní spojena, Facebook nemá žádné závazky vůči soutěžícím a výhercům.